Nabízené služby

 

Učím obecnou angličtinu tak, aby jste byli schopni popovídat si s místními, přečíst si jídelní lístek nebo porozumět oblíbené hudbě či filmu.

Jak učím?

N

Výuka jeden na jednoho

N

Online přes Zoom – můžete se připojit kdykoliv a odkudkoliv

N

Předem připravené materiály na míru

N

Individuální přístup

N

Přátelská atmosféra a podpora

N

Ukážu Vám kulturu anglicky-mluvících zemí

Individuální lekce (60 minut)

Chcete obohatit svou slovní zásobu? Zapracovat na gramatice? Naučit se psát e-maily v angličtině? V individuálních lekcích se zaměříme na to, co právě potřebujete.

Těšit se můžete na atraktivní a zábavné lekce.

CENA:

4 lekce: 2400 Kč (600 Kč/60 minut)

10 lekcí: 5700 Kč (570 Kč/60 minut)

Jak to probíhá?

Lekce vytvářím individuálně se zaměřením na Vaše potřeby a tak, aby jste si z lekcí odnesli co nejvíce znalostí.

Doporučím Vám, jakým způsobem se učit slovíčka, gramatiku, poslech, výslovnost a jaké zdroje k tomu využívat. Na každou lekci pro Vás připravím materiály, ale také úkoly, budete se tedy moct věnovat angličtině i mimo naše lekce, aby byla výuka ještě efektivnější.

Konverzační lekce (30 minut)

Přátelské a klidné povídání na různé téma, s opravou a zpětnou vazbou.

Bez stresu a v klidu se rozmluvíte anglicky.

CENA: 

4 lekce: 1400 Kč (350 Kč/30 minut)

10 lekcí:  3000 Kč (300 Kč/30 minut)

Jak to probíhá?

Společně vybereme témata, o která se zajímáte a chtěli byste se o nich pobavit na svých cestách. Já na toto téma připravím otázky nebo různé konverzační aktivity, díky kterým se snadno rozmluvíte.

Můžeme se zaměřit i na gramatiku, kterou si předem zopakujete pomocí samostudia, a se mnou procvičíte v reálných konverzačních situacích.

Během konverzace si dělám poznámky a nepřerušuji Vás. Můžete se tak anglicky vyjadřovat velmi plynule. Na konci lekce si společně projdeme nová slovíčka, na která jsme narazili, ukážeme si chyby, následně si je vysvětlíme a opravíme. Ukážu Vám, jak danou věc vyjádřit lépe a jak se konkrétním chybám vyvarovat.

  • Časově nenáročné lekce
  • Výuka jeden na jednoho
  • Z pohodlí domova – online přes Zoom
  • Předem připravené materiály na míru
  • Individuální přístup
  • Přátelská atmosféra

Reference

Lenka má lekci angličtiny má vždy naplánovanou. Probíráme různá témata nebo témata, který mě zajímají. Co Léňa umí, tak to je naslouchání. Na konci lekce si zrekapitulujeme důležité chyby a nové slovíčka. Hodiny AJ mě s Léňou moc baví a moc ji děkuji, že se mnou má takovou trpělivost.

– Petra Levá, studentka 

Nejlépe investované peníze do sebe za posledních 5 let. Takhle bych shrnula konverzačky s Lenčou. Je to opravdu poprvé, kdy nejsem vystresovaná z toho, že bych s někým měla mluvit anglicky. Lekce s Lenčou se nedají srovnat s hromadným kurzem někde ve třídě, kdy když nejste průbojní a jste introverti jako já, se ke slovu pomalu ani nedostanete. Lekce s Lenkou na mě nepůsobí ani jako lekce = vyučování. Na začátku probereme vše, co se mi za ten týden přihodilo. Takže si vesele postěžuju na děti a na manžela, probereme jaké plány máme na víkend nebo napříklas, co jsem uvařila, upekla… No zkrátka,byť mě učí pouze cca 3 měsíce, neberu ji jako učitelku, ale jako kámošku. Pak plynule přejdeme k materiálům, které si Lenka poctivě připravila, vždy mě dokáže překvapit, připraví pro mě nějakou jedinečnou výzvu, hru, článek, nikdy jsem se za tu dobu nenudila a netlačila hodiny očima ať už je konec, ba naopak.

Lenka je za mě zkrátka skvělá lektorka, která má pro učení skvělý cit a dokáže vycítit když člověk poleví, hned si na lekci připraví téma prokrastinace a jak způsoby, jak AJ zařadit do běžného života.

Jestli uvažuješ o lekcích AJ s Lenkou, tak do toho určitě běž, nebudeš litovat a brzy uvidíš i výsledky. 

– Kamila Klímová, maminka na mateřské

Objednat úvodní konzultaci 

Zaujala Vás nabídka mých lekcí? Chcete se se mnou učit anglicky nebo se domluvit na spolupráci?

Napište mi o sobě víc a pojďme se potkat přes Zoom.

11 + 14 =